camp borný
česky english deutsch
camp Borný
Staré Splavy
V areálu je k dispozici půjčovna kol, windsurfingů,
šlapadel, malá prodejna se základním sortimentem potravin rezervovat ubytování
ceník ubytování
fotogalerie

O kempu

Recepce
 

Na recepci je možné zakoupit mapy, turistické průvodce, suvenýry, pohledy, chlazené nápoje. Rádi Vám zde poradíme s výletem do okolí. Jsou zde vystaveny jízdní řády, rozpisy kulturních akcí v okolí, důležitá telefonní čísla a spousta dalších informací. Neváhejte nás kontaktovat.

Bungalovy "A"
 

Dvoulůžkové a čtyřlůžkové bungalovy na konci kempu u restaurace. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením (WC + sprcha). Parkování je možné ihned u bungalovů. Na pokojích jsou el. zásuvky, vaření zde však není možné. V objektu bungalovů "A" jsou čtyřlůžkové pokoje vybaveny jednou palandou a dvěmi postelemi v neoddělené místnosti. Všechny bungalovy mají lednici.

rezervovat bungalov A
Bungalovy "B"

Dvoulůžkové a čtyřlůžkové bungalovy uprostřed kempu. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením (WC + sprcha). Parkování je možné ihned u bungalovů. Na pokojích jsou el. zásuvky, vaření zde však není možné. V objektu bungalovů "B" jsou čtyřlůžkové pokoje vybaveny jednou palandou a dvěmi postelemi v neoddělené místnosti. Všechny bungalovy mají lednici.

rezervovat bungalov B
Bungalovy "C"
 

Čtyřlůžkové bungalovy v těsné blízkosti pláže nabízí kromě sociálního zařízení na pokoji (WC + sprcha) i malou kuchyňku vybavenou potřebným nádobím včetně rychlovarné konvice. Na pokojích jsou zásuvky el. energie. Parkování je vzhledem k blízkosti pláže možné pouze na centrálním parkovišti u bungalovů "B". K dispozici je 5 čtyřlůžkových pokojů a dva dvoulůžkové (ty však bez kuchyňky). Cena u těchto pokojů je kalkulována za celý pokoj na noc. Všechny bungalovy mají lednici.

rezervovat bungalov C
Karavany

Nabízíme pobyt ve čtyřlůžkových karavanech v těsné blízkosti pláže cca 30 m. Karavany jsou přizpůsobeny k vaření (lednice, elektrický dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, talíře, příbory, hrnce atd.). Součástí je zahradní nábytek v přístřešku karavanu. Elektřina je již zahrnuta v celkové ceně pobytu. Sprchy jsou vzáleny cca 50 m od karavanů za poplatek 10 Kč. Pro automobily je po vyložení zavazadel vyhraženo prakoviště v blízkosti bungalovů. V ceně není započteno povlečení (je možno zapůjčit na recepci kempu - 30 Kč) a parkovné.

rezervovat pobyt v karavanu
Restaurace
 

Restaurace s terasou, barem a grilem nabízí návštěvníkům možnost celodenního stravování. Restaurace je otevřena od ranních hodin, kdy se podávají snídaně formou rautu. V poledních hodinách se vaří hotová jídla a až do večera je možnost výběru z jídel minutkových.

Pizzerie a konzum
 

Pizzerie uprostřed kempu nabízí italské pokrmy všeho druhu. Jídelní lístek je k dispozici zde

Konzum s otevírací dobou od 8 hod do 17 hod nabízí základní druhy potravin. Od ranních hodin je možné zakoupit pečivo, nabízí se i káva, čaj a je možné posnídat terase.

Půjčovna a sportovní zázemí
 

Půjčovna na konci kempu u restaurace a u mola nabízí k vypůjčení jízdní kola, šlapadla, loďky, surfy, míče na volejbal, trampolínu.

Lanové centrum
 

Třetí lanové centrum Jungle Creek jsme pro Vaše adrenalinové sportovní vyžití postavili přímo na pláži v campu Borný, u půjčovny šlapadel a u trampolín. Své řádící ratolesti svěřte profesionální obsluze a sledujte jejich "opičí" výkony v korunách vzrostlých borovic přímo z terasy útulné restaurace. Jste-li po absolvování jednoho ze tří různě velkých a náročných okruhů lanového centra Jungle Creek Borný unaveni, nebo trošku špinaví, po dojezdu lanovkou až na zem Vám nic nebrání v tom, aby jste rovnou skočili do jen pár metrů vzdáleného Máchova jezera...
Využijte cenově výhodného předprodeje vstupenek do LC Jungle Creek Borný v recepci kempu !
Slevy oproti běžnému vstupnému 10 - 25% !!
Neváhejte se informovat na skupinové, firemní a rodinné slevy!
Využijte Jungle Creek multipasů, zvýhodněného vstupu do všech lanových center Jungle Creek Máchovo jezero.

Výuka jízdy na surfu
 

Denně od 8 hod. do 19 hod. (kontakt, rezervace: 736448130).

Disco

Na terase je pro Vás každý den připraveno DISCO do 23 hod.

Dětské hřiště Camp Borný
 

Pod restaurací je vybudována první část dětského hřiště, které se bude neustále rozrůstat.

Hygienické zázemí Camp Borný - Hygienické zázemí Camp Borný - Hygienické zázemí Camp Borný - Hygienické zázemí Camp Borný - Hygienické zázemí
 

Zákaz psům